בס"ד


חברתנו מבצעת עבודות אלומיניום מכל הסוגים: פרופיל קלאסי, פרופיל בלגי, חלונות בלגיים, תריסי גלילה, תריסים חשמליים, תריס אור, רשתות, ויטרינות, דלתות אלומיניום ועוד.
התחייבות למחיר הנמוך! בידקו את מבצע סוף השנה!

אודותינו

ברוכים הבאים לחברת אלימיניום, בהנהלת אלי, המספקת פתרונות אלומיניום מתקדמים ומתקינה מגוון רחב של תריסים וחלונות.


חברתנו מבצעת עבודות אלומיניום מכל הסוגים: פרופיל קלאסי, פרופיל בלגי, חלונות בלגיים, תריסי גלילה, תריסים חשמליים, תריסי אור, רשתות, דלתות ויטרינות אלומיניום ועוד.


אנחנו עובדים עם המוצרים הטובים ביותר כדי להבטיח רמת גימור מושלמת בכל פרויקט. כמו כן אנו מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה לביצוע העבודה, החל מבחירת הפתרון המתאים ביותר לכם עיצובית ופרקטית, עבור למדידה מדויקת וכלה בהתקנה נכונה ומקצועית שכוללת גם הדרכה לתחזוקה מתאימה שתבטיח את אמינות המוצר לאורך זמן.


אנו מאמינים כי שירות הלקוחות הייחודי שלנו הוא מה שבאמת מפריד בינינו לבין מתחרינו. משמעות הדבר היא כי תקבלו ליווי מלא לאורך כל הדרך החל מהייעוץ הראשוני ועד לסוף ההתקנה.


שנות הניסיון, האיכות, המצוינות בביצוע מגוון רחב של עבודות אלומיניום ומעל הכל שירותיות ברמה גבוהה ביותר תבטיח לכם מוצר מושלם ממנו תוכלו להנות לשנים רבות.


אתם מוזמנים לבקר בגלריות השונות, לקרוא ולהתרשם מפרופילי האלומיניום השונים וליצור איתנו קשר בכל שאלה, בקשה או הערה בטופס, בטלפון 053-7859144 או במייל: eliminium.il@gmail.com
בפניתך אלינו תקבל את ההצעה הטובה ביותר שניתן לתת.

אנו משתדלים תמיד לתת מחיר הוגן בצורה שקופה תוך שמירה על מקצועיות ושירותיות גבוהה .

במידה וקיבלתם הצעת מחיר זולה יותר ממתקין אחר, אנחנו מתחייבים לספק את המוצר במחיר נמוך מול הצעת מחיר המתחרה וזאת על מנת לספק לכם את המחיר והשירות הטוב ביותר שניתן.  תגיות
 
תריסים  חלונות  התקנת תריסים   שיפוץ חלונות  פירוק מסגרות עץ  התקנת תריסי אלומיניום   ויטרינה  תריסים חשמליים  חלונות קליל  רשתות נגד יתושים  רשתות גלילה  חלון לממ"ד  פרופיל בלגי  אלומיניום קליל  דלתות מעוצבות  אלומיניום אקסטל  תיקון תריסים  התקנת חלונות  תיקון חלונות  חלונות אלומיניום  תיקון תריסים חשמליים  תיקון תריסי גלילה  החלפת מנועי גלילה של תריסים   תריס חשמלי  תריסים וחלונות