בס"ד


חברתנו מבצעת עבודות אלומיניום מכל הסוגים: פרופיל קלאסי, פרופיל בלגי, חלונות בלגיים, תריסי גלילה, תריסים חשמליים, תריס אור, רשתות, ויטרינות, דלתות אלומיניום ועוד.
התחייבות למחיר הנמוך! בידקו את מבצע סוף השנה!

תריסים וחלונות

תריסים וחלונות מהווים חלק אינטגרלי בכל בית.


החלונות יחדירו לנו את אור השמש הטבעי לחלל הבית והתריס יספק לנו פתרונות הצללה ושמירה מחם השמש.
קיימים עיצובים רבים לתריסים וחלונות והם משולבים בבית כפריטי ריהוט. תריסים וחלונות משתלבים בקווי עיצוב הבית ומשווים לבית מראה מרשים ואקסקלוסיבי.
תריסים וחלונות מותאמים למבנה וגודל החלל ומסייעים באיטום מפני רעש חום וקר.מחיר מבצע!
1,800 ₪ לחלון כיס/הזזה, כולל תריס
1,500 ₪ לשלושה חלונות ויותר (כ"א)

לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים לחץ כאןשימוש באלומיניום בייצור חלונות ותריסים אפקטיבי במיוחד ונוח לסוגי עיבוד שונים. תריסים וחלונות אלומיניום אינם דורשים טיפול מיוחד, קל מאד לתחזקם בניקיון והברקה.


חברתנו מייצרת תריסי וחלונות מפרופיל אלומיניום במגוון שיטות פתיחה וסגירה על פי טעמכם האישי והתקציב.
כמו כן, את החלונות והתריסים ניתן לצבוע ולהעניק לא רק מראה אחר אלא גם להקנות עמידות גבוהה לאלומיניום. באמצעות תריסים וחלונות ניתן לקבוע את הנוף הנשקף ולהסתייע בהם לשמירת הפרטיות.מחיר מבצע!
499 ₪ לתריס. 599 ₪ לחלון טריפלקס.*


לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים לחץ כאן

* המחיר למ"ר ולא פחות מ-3 מ"רבהרכבת חלונות אנו משתמשים בסוגי זכוכית שונים. ניתן גם לקבוע את צבע הזכוכית כדי לשמור על מראה ואפקטיביות שבולמת את קרינת השמש ומעניקה בידוד אקוסטי וטרמי.
בהתקנת התריסים, נבחר יחד איתכם את סוג הפתיחה האופטימלית לחלל הבית בין אם צירי צד, בין אם תריסי הזזה אשר נעים על גבי מסילות וכן תריסי גלילה הכוללים ארגז אליו נגללים השלבים כלפי מעלה.לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים לחץ כאןחלונות_ותריסים_חלון_אלומיניום

תריס_אלומיניום