בס"ד


חברתנו מבצעת עבודות אלומיניום מכל הסוגים: פרופיל קלאסי, פרופיל בלגי, חלונות בלגיים, תריסי גלילה, תריסים חשמליים, תריס אור, רשתות, ויטרינות, דלתות אלומיניום ועוד.
התחייבות למחיר הנמוך! בידקו את מבצע סוף השנה!

חלון בלגי | פרופיל בלגי

חלונות בלגיים מיוצרים מפרופיל אלומיניום בלגי מבוקש מאד ובמראה יוקרתי ואלגנטי.

הפרופיל הבלגי משווה לחלון מראה אקסלוסיבי ומרשים. החלון הבלגי, מסגרתו צרה יחסית, ומראהו מעניק מודרניות בתוך הבית ומחוצה לו. אין פלא שכיום בוחרים מעצבי הפנים והאדריכלים שימוש בפרופיל הבלגי כאשר הם מתכננים את הבית וממליצים על התקנת חלון בלגי.
ישנו מגוון גדול של פרופילים בלגיים לחלונות בלגיים שונים. יצרניות האלומיניום מקדישות שימת לב גבוהה לרמת הגימור של החלון הבלגי ומאפשרים לאנשי האלומיניום ולמפתחים בחירה מרובה של פרופילים.

לך הלקוח, אם כך, נוכל לייעץ ולהעניק את פרופיל האלומיניום שמתאים לך באופן אישי במגוון רב של פרופילים בלגיים בצורות שונות ובבחירת צבעים כמעט אין סופית.

החלון הבלגי, אותו חברתנו מייצרת ומתקינה עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות הטובה ביותר ואיתו אחריות לאורך שנים רבים.


מחיר מבצע:

899 ₪ לחלון בלגי של חברת קליל או אקסטל עם 
זכוכית טריפלקס. *

* המחיר למ"ר ולא פחות מ3 מ"ר - 
פרופיל בלגי 7300/פרופיל בלגי 4300/פרופיל בלגי 1700/פרופיל בלגי 1300. זכוכית טריפלקס היא זכוכית כפולה ועבה המעניקה בידוד תרמי ואקוסטי מקסימלי.


לקבלת הצעת מחיר ולפרטים נוספים לחץ כאן
כאמור, ישנם מספר סוגים של חלונות בלגיים איתם ניתן לעצב את הבית:


  • חלון בלגי חצי הזזה - בכל מצב ישנו חלק סגור של החלון בלגי.

  • חלון ציר בלגי - חלון שנפתח על ציר לפתיחה מלאה של החלון בלגי.

  • חלון קיפ בלגי - חלון שנפתח בשיפוע ללא שימוש משמעותי  בחלל החדר.

  • חלון דריי קיפ - חלון המאפשר פתיחה בשיפוע וגם פתיחת ציר באותו חלון.

  • מג'יקליל (חלון בלגי) - חלון הזזה המשלב גם פתיחת ציר שתשמש לניקוי קל ויעיל.

  • חלון כיס בלגי - נכנס לתוך הקיר בהזזה.בכל עיצוב של חלון בלגי ניתן להוסיף חלוקות על גבי החלון, להגדיר בחלוקת החלון הבלגי שטח קבוע, שטח הזזה ושטח ציר וידיות המשתלבות בפרופיל בלגי עם מגוון רחב של בחירה.
כמו כן, בחירת צבע מתאים ממגוון צבעים רחב מסוג IRON (מרקם מחוספס המזכיר גימור של ברזל) או RAL (מרקם חלק) צבעים אלו יהלמו את החלונות הבלגיים.


בשורה התחתונה, אם בחרתם בחלון בלגי, פנו לחברתנו על מנת שנעניק לכם מהידע והניסיון הרב שצברנו בהתקנת חלונות בלגיים.
 תגיות
 
תריסים  חלונות  התקנת תריסים   שיפוץ חלונות  פירוק מסגרות עץ  התקנת תריסי אלומיניום   ויטרינה  תריסים חשמליים  חלונות קליל  רשתות נגד יתושים  רשתות גלילה  חלון לממ"ד  פרופיל בלגי  אלומיניום קליל  דלתות מעוצבות  אלומיניום אקסטל  תיקון תריסים  התקנת חלונות  תיקון חלונות  חלונות אלומיניום  תיקון תריסים חשמליים  תיקון תריסי גלילה  החלפת מנועי גלילה של תריסים   תריס חשמלי  תריסים וחלונות